Kontaktní informace

email: gcinfo@geocentrum.cz

ústředna pevná: 585 205 211
ústředna mobil : 602 335 482
ústředna mobil : 602 335 483

GEOCENTRUM, spol.s r.o.
zeměměřická a projekční kancelář
tř. Kosmonautů 1143/8B
779 00 Olomouc
Mapová vyhodnocení a tisk map


Mapová vyhodnocení

Na základě vyhodnocení katastrálních dat provedeme vyhodnocení vlastnictví vašich pozemků. Můžeme vyhodnotit vlastnictví i dalších pozemků s barevným rozlišením jednotlivých listů vlastnictví. Zpracujeme mapy jednotlivých plodin podle půdních bloků. Vyhodnotíme vlastnictví pozemků pod půdními bloky jednotlivých uživatelů zemědělské půdy. Další typy map zpracujeme podle vašich potřeb.

Zpracování a tisk map

Zpracujeme velkoformátové mapové tisky nebo mapová vyhodnocení pro nejrůznější účely. Tiskneme na běžný papír, fotopapír nebo plastovou desku. Mapy tiskneme až do šířky 100 cm. Při požadavku na větší rozměry vytiskneme mapy z více jednotlivých částí.

Nafotíme a vytiskneme letecké snímky obcí, průmyslových a zemědělských areálů ve vysoké kvalitě, umožňující vidět mnohem více detailů než je možné na běžně dostupných leteckých mapách.

Tabulkové a mapové podklady


Pro zemědělské podniky

Zemědělským podnikům připravíme a vytiskneme mapy s vyhodnocením vlastnictví, plodinové mapy, hospodářské mapy s půdními bloky, katastrální mapy, erozní mapy.

Pro obce

Obcím vytvoříme mapy s vyhodnocením vlastnictví. Nachystáme mapy a přehledy obecních pozemků pod půdními bloky uživatelů zemědělské půdy. Zpracujeme mapy pasportů.

Pro pozemkové úpravy

Pro potřeby obcí před zahájením pozemkových úprav pro vás zpracujeme seznamy vlastníků dotčených pozemkovou úpravou a zpracujeme mapy.

Pro honební společenstva

Připravíme seznamy pro hlasování honebního společenstva. Výpis vlastníků v honitbě. Mapy pro honební společenstva.

Vybrané reference


ÚSOVSKO a.s.
Zemědělské družstvo Unčovice
HBH Projekt spol. s r.o.
Metrostav a.s.
TOMA a.s.
Obec Police
Obec Příkazy
Obec Dlouhá Loučka
Agro - družstvo MORAVA

Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka a chcete se dozvědět více o poskytovaných službách a produktech? Nebo byste ocenili nezávaznou prezentaci a ukázku řešení GC INFO® na vašem pracovišti? Vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat!

Jméno a příjmení:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:
Opište prosím kód: img  Zaškrtnutím tlačítka „Souhlasím se zpracováním osobních údajů“ dávám společnosti GEOCENTRUM, spol. s r.o., zeměměřická a projekční kancelář dobrovolný souhlas se zpracováním mých osobních údajů, konkrétně jména, příjmení, telefonu a e-mailové adresy, které mohou být použity za účelem mé identifikace a ke zpracování obchodní nabídky dle mého požadavku.

 


Tučně označené položky jsou povinné.